Bankowość Finanse Promocje

„Konto na upały” – nowa promocja W BNP Paribas

Nowa promocja bankowa czeka na klientów, którzy zdecydują się na założenie konta w banku BNP Paribas. Tego lata w promocji „Konto na upały” można otrzymać nawet 350 złotych premii. Na czym polega i kto może w niej wziąć udział?

Dla kogo przeznaczona jest „Konto na upały”?

W promocji może wziąć udział każda osoba, która skończyła osiemnaście lat, i ma polskie obywatelstwo. Nie dotyczy ona osób, które już mają konto w banku albo w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy były posiadaczami lub współposiadaczami kont w BNP Paribas lub Raiffeisen Polbanku. Przewaga nad innymi promocjami bankowymi polega tutaj na bardzo szybkiej wypłacie premii po spełnieniu określonych warunków, a jej wysokość jest zależna od temperatury. Jako że mamy obecnie falę rekordowych upałów w Polsce, nowi klienci banku mogą spodziewać się wysokiego bonusu za założenie konta!

Na czym polega promocja?

Warto się śpieszyć, ponieważ w promocji może wziąć udział tylko 3000 osób. Informacje o przekroczeniu limitu pojawią się na stronach banku, dlatego wszystkie osoby, które zdążą się zarejestrować mogą mieć pewność, że otrzymają nagrodę. Aby wziąć udział w promocji należy założyć konto w banku BNP Paribas przez stronę promocji. Ten szczegół jest bardzo ważny, ponieważ nawet konta zakładane w okresie trwania promocji innymi drogami, nie będą brały w niej udziału. Następnie należy wypełnić wszystkie oświadczenia i na tej samej stronie złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie przed końcem lipca 2021 roku. Dane we wniosku muszą pokrywać się ze wszystkimi danymi w poprzednim formularzu, dlatego warto sprawdzić dokładnie, czy nie wkradły się do nich żadne błędy. Kolejnym krokiem jest zawarcie z bankiem umowy o kartę płatniczą, konto, dostęp do bankowości mobilnej i nadać hasło PIN karcie – wszystkie te czynności należy wykonać przed 14.08.2021. Ostatnie zadania stanowią ostatnią prostą do zgarnięcia premii. W sierpniu konieczne jest wykonanie dwóch przelewów na inne konto za pomocą internetowej bankowości lub aplikacji. Nie ma potrzeby, aby robić zakupy, wystarczą przelewy na własne konto w innym banku. Kartą płatniczą należy w sierpniu dokonać zakupów za minimum 300 złotych, a także dokonać dwóch płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay. Ostatnią rzeczą, jaką trzeba zrobić, jest zapewnienie przelewu na konto o wysokości 1000 zł. Mogą to być pieniądze z własnego konta w innym banku i nie trzeba ich wydawać.

Wysokość premii

Maksymalna premia może wynieść aż 350 złotych, jednak finalnie jej wysokość będzie zależna od temperatury tego lata, a konkretnie o najgorętszy dzień w lipcu. Jeśli najwyższa temperatura w tym miesiącu osiągnie na przykład 29 stopni Celsjusza, wartość ta zostanie pomnożona razy dziesięć, a na konto klienta trafi 290 złotych premii, którą można wydać w dowolny sposób. O przyznaniu premii bank poinformuje klientów drogą mailową i poprosi o zalogowanie się na stronie promocji za pomocą przesłanych danych. Tam konieczne będzie podanie numeru rachunku bankowego, na który zostanie przelana premia. Promocja ta to świetny pomysł na rozpoczęcie przygody z bankiem BNP Paribas i uzyskanie dodatkowych pieniędzy.

Similar Posts