Banki Promocje

BNP Paribas – Lampa Sanolight UV TH-UVC-10 w promocji banku

BNP Paribas wychodzi naprzeciw aktualnym potrzebom klientów, ogłaszając promocję, w której można otrzymać bon o wartości 50 złotych do Biedronki, a także lampa Sanolight UV TH-UVC-10, która za pomocą promieniowania ultrafioletowego dezynfekuje pomieszczenia, a także usuwa wirusy, bakterie, grzyby i pleśń. W czasach pandemii, kiedy staramy się szczególnie zadbać o swoje zdrowie, promocja ta jest szczególnie kusząca. Zwłaszcza że jej reguły nie są skomplikowane.

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby z polskim obywatelstwem, które posiadają aktualnie umowy z BNP Paribas, a także w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy przez złożeniem wniosku, nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas lub Reiffeisen Polbanku. W promocji nie mogą również wziąć udziału osoby, które są współposiadaczami takich kont.

W promocji „Ochrona bez barier” może wziąć udział jedynie 1000 uczestników. Jeśli ilość miejsc zostanie wyczerpana, na stronie banku pojawi się stosowny komunikat. Warto więc pośpieszyć się odrobinę, by zdążyć się zarejestrować, a następnie spełnić kilka warunków. Po pierwsze należy zarejestrować się na stronie promocji i zaznaczyć wszystkie oświadczenia, a następnie do 19 stycznia 2021 roku złożyć wniosek o Otwarte Konto na Ciebie oraz wydawaną do niego kartę. W kolejnym etapie do 26 stycznia należy podpisać umowę z bankiem o konto, kartę oraz dostęp do elektronicznej bankowości. Na końcu trzeba pamiętać o tym, aby w styczniu 2021 roku wykonać przynajmniej jeden przelew za pomocą aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej, a także przelać na konto przynajmniej 1000 złotych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku.

Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione, klient otrzyma lampę Sanolight UV TH-UVC-10 i będzie mógł wziąć udział w drugiej części promocji, która polega na tym, by wykonać co najmniej dwa przelewy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej, a także dokonać płatności kartą na kwotę nie mniejszą niż 300 złotych. Jeśli dwa ostatnie punkty zostaną spełnione, klient otrzyma również bon do Biedronki o wysokości 50 złotych.

Informacje na temat przyznania nagród zostaną dostarczone drogą mailową. Lampa zostanie wysłana do 28 lutego 2021 roku, a bon do 31 marca 2021 roku. Do momentu otrzymania nagród należy zachować zarówno konto, jak i kartę wydaną do niego przez BNP Paribas.

Similar Posts